Roaccutane tedavisi için tavsiyeler - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

defnecimen
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Roaccutane tedavisi için tavsiyeler

10 Oca 2019

Arkadaşlar merhaba,
Roaccutane tedavisine başlayacaktım tahliller vs yapıldı tam ilacı yazarken lensle kullanamayacağım söyledi. Kullanımı azaltabilirim ama tamamen gözlüğe geçmem mümkün değil. Araştırdığım kadarıyla bazı doktorlar hiç sorun etmemiş, çoğu kişi de hafif kuruluk dışında sorun yaşamamış ama doktorum çok net ve sert konuştu. Aramızda bu konuda bilgisi tecrübesi vs olan var mı?

Etiketler:

dilemsen

Re: Roaccutane tedavisi için tavsiyeler

10 Oca 2019

Lens konusundaki kuruluk kısmı doğru

ceylanozel

10 Oca 2019

Her vucudun tolerans değeri farklıdır. Buradaki yorumları değil doktorunu dinle

defnecimen
Konu Sahibi

10 Oca 2019

arkadaşımın doktoru hiç sorun etmemiş, okuduklarımda da bazı doktorlar önemsemeyip bazıları çok tutucu o yüzden sormak istedim

ceylanozel

10 Oca 2019

arkadaşımın doktoru hiç sorun etmemiş, okuduklarımda da bazı doktorlar önemsemeyip bazıları çok tutucu o yüzden sormak istedim

peki anlıyorum seni ama o güzel gözlerinden bahsediyoruz ama. Bem senin yerinde olsam hekim desteğini tam alıp ona göre hareket ederdim

fulyasoz

10 Oca 2019

birinci yoruma katılıyorum ,sakın kullanma,diyet yap vs,o ilacı kullanma,ciltteki yağlanmayı azaltıyo vs,ama acaip yan etkileri olan bi ilaç,gerek yok.

defnecimen
Konu Sahibi

10 Oca 2019

birinci yoruma katılıyorum ,sakın kullanma,diyet yap vs,o ilacı kullanma,ciltteki yağlanmayı azaltıyo vs,ama acaip yan etkileri olan bi ilaç,gerek yok.

diyet de yapsam muadillerini de kullansam işe yaramadı. Bir iki senelik konu değil

nehirberk

10 Oca 2019

Herkesin bünyesi farklidir cok kotu yan etkilere maruz kalanlar da var, benim gibi 8 ay kullanip hic etkilenmeyen de var. Basta 40 dozla baslatildigim icin agrilarim oldu 20ye indirince hicbir sey olmadi dudaklarim bile dogru duzgun kurumadilar. Lens de kullanmaya devam ettim gozum de kurumadi ama bazilarinin kuruyormus goz damlasi kullaniyorlardi geciyordu. Tavsiyem tedaviye basla baktin cok zorluyor seni once dozunu indirmeyi oner doktoruna ama hala yan etkileri cok hissediyorsan birakirsin ilaci baska yontemleri denersin. Ben cok memnunum iyi ki kullanmisim dedim. Ilerde bi yan etkisi cikar mi bilmem ama kullanip yasi ilerlemis insanlardan da kotu bi sey duymadim henuz. Kolay gelsin

piyale234

10 Oca 2019

Kullanmanızı onermiyorum. Yaklaşık bir buçuk yıl kullandım. Götürüsü getirisinden fazla. Uzun vadeli kullanımda orbitofrontal korteksi etkiliyor. Sivilceden kurtulacağım diye beyninizdeki ışığı söndürmeyin.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir