Diş macunu tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

nehirberk
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Diş macunu tavsiyesi

10 Oca 2019

Bu diş macunu seçiminde neden bu kadar sorun yaşıyorum? Hemen hemen her diş macununu kullandım. Ama hani hiçbirini favorim diyemedim 2.kutuyu hiç alamadım sürekli değiştirdim. Bu flormuş klormüş onları bile pek önemsemeymiyorum bilmiyorum. Yararlı mı zararlı mı onuda çözemedik, dişi yararlı insana zararlı falan. Şimdi de Colgate in limonlusu gördüm naturel diye geçiyor ağızınızı falan ferahlatıyormuş. Bir de onu deneyim diyorum. Bu diş macunları konusunda bizleri aydınlatır mısınız? Yıllarca severek kullandığınız bir diş macunu oldu mu?

Etiketler:

fulyasoz

Re: Diş macunu tavsiyesi

10 Oca 2019

Paradontaks kullanıyorum. Tatlı diş macunlarını sevemedim. Aslında alıştığım için Paradontaksında köpürtmemesi tuhaf geliyor.

dilemsen

10 Oca 2019

Diş eti sorunu yaşıyorsanız Paradontax işe yarıyor. Tavsiye ederim. Bunun dışında kendim kullanmamakla birlikte Eyüp Sabri Tuncer'in florsüz olmak kaydıyla karanfil ve misvak özlü macunları var, ilk fırsatta deneyeceğim karanfilli olanı.

defnecimen

10 Oca 2019

Colgate sensitive pro-relief. Dişeti sorununuzda bir krem gibi bile kullanabiliyorsunuz.

ceylanozel

10 Oca 2019

İpana. Yeni çıkanların lila ambalajlı olanı var. Dişte teknkullanımda bile fark edilecek beyazlık veriyor. Bu kadar etkiliyse kesin zararlıdır diye düşünüyorum ben de. 35 tl fiyatı gratiste indirime giriyor bazen o zaman alıyorum ben

ayla

10 Oca 2019

Paradontax ilk başlarda tuzlu gelebilir. Alışınca ferahlık geliyor sadece. Florür içermiyor. Tavsiye ederim..

piyale234

10 Oca 2019

anwayin dis macunu bir harikadır tavsiye ederim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir