Kombi tavsiyesi istiyorum hangi marka almalıyım? - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

hulyaceylan
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Kombi tavsiyesi istiyorum hangi marka almalıyım?

23 Ara 2018

Bulunduğum bölgeye yeni doğalgaz geldi ve kombi almamız lazım kombi fiyatları ortalama ne kadardır. Hangi marka kombi daha iyi, yetkili servis ve kombi bakımı açısından hangi markayı tavsiye edersiniz. Veya kesinlikle alma dediğiniz markalar var mı? Kombi tavsiyesi istiyorum şimdiden teşekkürler

handeyurdakul

Re: Kombi tavsiyesi istiyorum hangi marka almalıyım?

23 Ara 2018

Dünya genellemesinde en az arıza yapan kombi Viessmann, sonra vaillant.. Eğer aylık 500 m3 gaz yakmiyorsaniz yogusmali veya çift yogusmali kombiye gerek yok. Daire için dairenin Yüzölçümü ne göre ısıtma değerine bakıp alacaksınız. Normal bi kombi 2500 tl iken 7500tl ye kombi alıp 3 senelik yakıt parasini çöpe atmamak gerek. Benim kombi tavsiyem viessman dan yana 2019 yılında yılbaşında indirimli yakala ucuza alırsın.

Kullanıcı avatarı
serpilgunay

23 Ara 2018

Kalbinin sesini dinle kullanım alanı önemli standart bi daireniz varsa Demirdöküm Atron idealdir parasının hakkını verir Demirdöküm Atron kombi fiyatı 2018 de şuan 3000 tl ortalama

mert34

23 Ara 2018

14 yıldır baymak kullanıyorum bakım dışında masrafı çıkmadı Baymak yoğuşmalı kombi tavsiye ederim

Kullanıcı avatarı
handeyaman

23 Ara 2018

Eşim kombi yetkili servisi o yüzden biraz konu hakkında bilgim var bence markaya çok takılma bilinen müşteri memnuniyetini ön planda tutan 3/5 markaların servislerini araştır bölgende hangi markanın servisi sorunsuz hizmet veriyor ona göre tercih yap (şu marka çok yakıyor bu marka çok arıza yapara bakma arızanın %85 dış etken kaynaklıdır kireç-kirli tesisat -dengesiz voltaj vs gibi çok yakan kombi yoktur çok yakan ev vardır.) saygılarımla

aykutseven

23 Ara 2018

Ben birden çok kombi kullandım size kombi tavsiyesi olarak şöyle yazayım Baymak 1 yılda beyin yedi ve servis garanti dışı diye değişimde para aldı. Demirdöküm ün Aden diye bir modeli vardı süperdi.yine Demirdöküm ün adını hatırlamadığım bir modeli vardı çok basit bir mekaniği vardı ve temizliğini ben bile yapıyordum iyiydi. Şu an Vaillant kullanıyorum gayet iyi.

Kullanıcı avatarı
melekserter
Teşekkür etti: 1 kez

23 Ara 2018

Buderus kombi yi tek geçerim. 1999 yılında taktırdık. Servis yüzü görmedi halen daha kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Bakım bile 3-5 yılda bir yaptırmama ragmen

Kullanıcı avatarı
yagmurturk
Teşekkür etti: 1 kez

23 Ara 2018

Bir kişinin yaşadığı olumlu yada olumsuz bir.tecrübe karar vermenizi etkilemesin yorumlara bakarsanız aynı markayı tavsiye edende var kesinlikle alma diyende önceliğiniz yaşadığınız yerdeki servislerde çalışan elemanların kalitesi dikkat edersiniz servis demiyorum serviste çalışan ustaların kalitesi iş bilmez adamlar en kaliteli markayı rezil eder iyi bilen usta en tutulmayan markayı saat gibi çalıştırır.

Kullanıcı avatarı
fatiher

23 Ara 2018

Ben Buderus aldıktan sonra DAİKİN Kombi'yi öğrendim. Tekrar alacağım zaman tercihim Daikin olacak nasipse. Arkadaşlara da teşekkür ediyorum çok yararlı bir konu

serhatay

23 Ara 2018

hocam ben 5 yıl çalıştım kombi işinde hepsinin çalışması aynı bulunduğun ilde servis ağı hangisininki gelişmişse sen ondan al bir ara baykan kombi vardı 5 yıl garantisi vardı piyasanın en uzun garantilii firması kombi tavsiyeleri değişkenlik gösterir herkesin ayrı bir tecrübesi olmuştur, yılbaşında alışveriş sitelerini takip et kombi fiyatların da indirim olabilir veya kuponla felan indirim yapabilirsin umarım içinize sinen bir marka kombi alırsınız şimdiden güle güle kullanın

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir