Kulladığınız mucizevi hep aldığınız makyaj ürünleriniz neler? - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

semrayagmur
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 5 kez

Kulladığınız mucizevi hep aldığınız makyaj ürünleriniz neler?

06 Oca 2019

Kızlar, her zaman kulladığınız vazgeçemediğiniz makyaj ürünleriniz neler hangi makyaj malzemelerini kullanıyorsunuz tavsiye eder misiniz? Bu konu altında makyaj vazgeçemediğimiz en iyi makyaj ürünlerini paylaşalım..

Benim makyaj ürünlerim şöyle;

Bb krem: missha signature bb krem (Sivilce çıkarmayan nadir bb kremlerden)
Fondaten:Mac Studio fix fluid nc 20 (En güzel sarı alt tonlu)
Ruh :The balm trustworthy ( Kahve tonunda en başarılı ruj onca kahve içinde ilk bu bitiyor)
Saç maskesi :Hindistan cevizi yağı (Çok şey denedim net bir şekilde özeti bu)
Saç toniği: fön suyu, su, kayısı yağı karısımı ( Hem uygun hem mis kokulu)
daha diğer enlerimi bulamadım burada bulurum inşallah

Etiketler:

Kullanıcı avatarı
gulsenberk
Teşekkür etti: 0

Re: Kulladığınız mucizevi hep aldığınız makyaj ürünleriniz neler?

06 Oca 2019

Rimel: Maybeline Total Temptation (çok rimel denedim arkadaşlar sonunda gönlüme göresini buldum)
Mat Likit Ruj: Merve Boluğur çıkarttığı likit mat rujları öneririm arkadaşlar yapısı gerçekten çok kaliteli ve kutunun içinde dudak kalemi de var. Pastel'in likit mat rujlarının renklerine bayılsamda malesef topaklanıp soyuluyor bu nedenle kullanmıyorum.
Fondoten:Loreal infallible 24 hourse- mat (Sivilce problemi yaşadığım için kapatıcılık önemli benim için. Ve parlak görünüm olmaması adına mat seçeneğini kullanıyorum.)
Oje: Pastel'in tüm nude ve pure renkleri.
Şampuan: Otacı'nın argan yağlı simli kutulu şampuanı. (Saç kırıkları yaşayanlar mutlaka kullansın ben saçlarımı onca işlemden sonra bu şampuan ile geri kazandım koparak dökülme vardı bu şampuan ile saçlarımı geri kazandım)
*Sarı saçlı olanlar John Frieda'nın sarı saçlara özel bakım yapan şampuanlarını kullanabilirler. Ben renk yenileyici olan mor şişeliyi kullanıyorum memnunum.
Saç yağı: Loreal elseve mucizevi yağ tabiki
* Aynı zamanda milkshake köpük kullanıyorum herkese öneririm bebek saçı gibi yumuşacık yapıyor saçları. Kokusuna da ölürüm hele.

edasener

06 Oca 2019

Ruj:maybelline mat ruj serisi
Garniner bb krem
Sac için dax supergo+tony gay maske
Sebamed peelinlg ve yuz nemlendiricisi
Nivea duşta vücut kremi

Kullanıcı avatarı
handeyaman

06 Oca 2019

Shiseido - perfect rouge (bayılıyorum bu ruj serisine, başka ruj kullanamıyorum sayesinde)

La roche bb krem!

Loreal saç güzelleştirici krem, (hindistan cevizi yağıyla avokadoyu da karıştırıp saçlarıma sürüyorum mis:super

Shiseido full lash volume mascara - ince ve düz olan kirpiklerimi bile kıvır kıvır ve hacimli yaptı.

Shiseido full lash kirpik serumu - rimelle birlikte sürünce aşk yaşıyoruz adeta

Kullanıcı avatarı
zelalmert

06 Oca 2019

Fondoten: Mac studio fix fluid + mac fix plus spreyle birlikte kullanıyorum.
Karma ciltliyim, oldukca memnunum.

Far paleti: Urban decay petite heat. Renklerini, yapisini asiri sevdim. Gunluk kullanima da, özel bir güne de uygun benim için. Far pek kullanmayan biriydim ama bunu cok sevdim.  Tam istedigim renkler var icinde ve simsiz mat hepsi, sadece bastaki en acik renk hafif bir parlaklik veriyor.

Rujlarda 2 favorim var. 1. The balm meet matte sincere rengi
2. Mac retro A38

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir