En iyi su arıtma cihazı hangisi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

SmileSomewhat
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

En iyi su arıtma cihazı hangisi

28 Ara 2018

Tezgah altına koymak için su arıtma cihazı alacağız. Su arıtma cihazı tavsiyeleri ve fiyatları için araştırma yapıyoruz. Marka ve fiyat performans bilgisi verebilir misiniz?

Etiketler:

serkarn21

Re: En iyi su arıtma cihazı hangisi

28 Ara 2018

Biz Türkiye'deyken Waternet'ten kiralamıştık ve 3 yıla yakın kullandık. Sonra yurtdışına taşındığımız için iptal ettirdik, hala o suyun tadını ve kolaylığını çok arıyoruz. Ters ozmoz tekniği ile çalışan Waternet'ten memnunduk, her ay 30 dolar civarı bir ücret ödüyorduk, belli aralıklarla onlar gelip filtreleri değiştiriyordu. Yemeğe, çaya/kahveye, içmeye rahat rahat kullanıyorduk. Gerçi dolar üzerinden olduğu için şimdi maliyeti epey yükseldi tabi. Satın alınan versiyonları da var, o zaman filtreleri siz değiştiriyorsunuz tabi.

serkarn21

28 Ara 2018

Amway ürünlerine bakın biz kullanıyoruz

wemust

28 Ara 2018

Ben Homepure nova su arıtma cihazını kullanıyorum. ve gerçekten çok memnunum Tezgah üstü olması 9 filitleri , dijital göstergeli elektirik gerektirmeyen ve yılda bir kez filitre değişimi arkadaşımın tavsiyesi ile aldım. bana tavsiye ederken çok araştırmaya hiç gerek yok Dünya sağlık örgütü (NSF) onay vermişse gerçek doğal suyu sunuyor. Şuan Türkiye'de araştırdım sadece bir kaç ürünün NSF onayı var... sıfır bakteri ve minarelleri arıtmıyor. içersinde bulunan Pi suyu özelli ise suyu canlı hale getiriyor. İnsan vücudundaki suyla eş değerdir...

guleryesil

28 Ara 2018

ben 2 yıldır kullanıyordum. iki aydır damacana ya döndüm. halk sağlığı doktorları kesinlikle önermiyor. tüm mineralleri atık suya atıyor, iyon ayrıştır ası yapıyor. içtiğiniz su mineralsiz plduğu için kemik ve diş sistemine yetişkinlerde ise kalp krizi riskine yol açıyormuş. tavsiye eden tek dr. ya da halk sağlığı dr. u görmedim. malesef araştırma yapmadan bu arıtma suyunu içmek zorunda kaldım, tabi artık içmiyorum. klorü de atık su yaptığı için meyve sebze bile yıkanmaz. nasıl halk sağlığıyla oynayanlara devlet izin veriyor anlamıyorum.öım. kendinizi düşünmüyorsanız bile çocuğunuzu düşünün. onu mineralsiz, kemik ve diş sağlıksız bırakmayın. ayrıca bu aletlerin pazarlamasını yapanlor aksine çok pahalı, suyun yüzde kırkını atık suya gönderiyor. yani su faturanız iki misli fazlalaşıyor. o atık suda mineraller ve iyon var, filtre bunu ayırt edemiyor. üniversitede bir hoca arıtma suyu içenler yavaş yavaş ölüme giderler demiş.

fatmatas

28 Ara 2018

Ben Homepure nova su arıtma cihazı kullanıyorum 9 filitreli ve tezgah üstü Alman ve Japon bilim adamları tarafından geliştirildi. Dünya sağlık örgütü NSF tarafından %100 Doğal canlı su olarak belgesini verdi. ve şuan bunun ticaretini yapıyorum Türkiye'de ve Dünya genelinde ilk defa memnun kaldığın ürünü tavsiye et ve para kazan hem sağlıklı su içiyorsunuz hemde para kazanıyorsunuz. Eğer çocuklu bir aile iseniz çocukların sağlığını düşünün damacana sulardan uzak durun bir yıldır araştırıyorum. damacana suları ve su arıtma cihazlarını. size tavsiyem hiç araştırmadan NSF logosunu gördüğünüz su arıtma cihazını direk alın.
Homepure Nova

harunsert

28 Ara 2018

merhaba ben ihlasın arıtma cihazını kullanıyorum çok harika .6 ayda bir kendileri filtreleri kontrole geliyorlar ve filtresini değişim için sadece 25 tl alıyorlar.altı ayda bir 25 tl para değil.eve gelip suyun testini de yaptılar o içtiğimiz damacana sular öyle pis ki inanamazsınız.iyiki ihlas dan arıtıcı aldım.herkese de tavsiye ederim

mehtapyildirim

28 Ara 2018

merhabalar; arıtma suları gerçekten çok sağlıklı ben şuanda bu işin içindeyim ve böyle bir işte çalıştığım için çok huzurluyum çünkü insanların sağlığı bizim için çok önemli özellikle çocuklarımızın sağlığı. her anne baba çocuğunun sağlığını düsünür. öle değil mi bu yüzden herşeyin en iyisini yapmalıyız iyi bir arıtma cihazı kullanarak hem bütcemizi hemde ailemizin sağlığını düşünmeliyiz.öğle değilmi.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir