Çocuğum için Ankara da kreş tavsiyesi istiyorum - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

serkarn21
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Çocuğum için Ankara da kreş tavsiyesi istiyorum

28 Ara 2018

Ankara kreş tavsiyesi istiyorum arkadaşlar keçiören bölgesinde önerebileceğiniz kreş var mı?

Etiketler:

wemust

Re: Çocuğum için Ankara da kreş tavsiyesi istiyorum

28 Ara 2018

Merhabalar benim oğlum 2 yıldır Tuana kreşe gidiyordu, bu yıl mezun olduk ve 1. Sınıfa başladık:) gidip bi görüşmenizi tavsiye ederim, bizim için sevgi ve güven dolu geçen bir eğitim süreci söz konusu oldu gerçekten işinde uzman ve bu işi severek yapan insanlardan oluşan bir eğitim kadrosu söz konusu herşeyden önce bir aile şirketi ve bu işi ticari kaygılarla yapmadıkları çok belli, umarım yolunuz düşerde ziyaret etme imkanı bulursunuz:)

guleryesil

28 Ara 2018

Selamlar, oglum ilk yuvam kreşine gidiyor 1 senedir, biz oldukca memnnunuz. Internetten adres tel vs bilgilerini bulabilirsiniz. Çekirge caddesine yakin yerleri

fatmatas

28 Ara 2018

Etlik tarafına kadar uzanırım diyorsanız oğlumun kreşini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Keşke geçen yıl bu kreşi bulsaydım da Oğluma travmalar yaşatmasaydım. Neon yuvaya gidiyor benim oğlum ve Keçiören senatoryumdan servisle gelen Öğrencisi var. Hatta annesini tanıyorum.tanıştık yani. Sadece cuma günleri kendisi alıyor kadın oğlunu karşılaşıyoruz. keçiörende bulamamış kreş.inşallah kimse geçen yıl benim yaşadıklarımı yaşamasın

sertunc45

28 Ara 2018

Merhaba arkadaşlar .Özel çocuk dünyasında aynı zamanda kurumun psikoloğu olduğunu ve yeni mezun olduğunu söyleyen genç bir bayanla görüşmüştüm.1 yıldır oradaymış.Diğer öğretmenler de bir kaç yıldır çalışıyormuş.Uzun süreli bir geçmişleri olduğunu söylemediler.Amatör olduklarını düşünmem bu yüzdendi.Kahvaltıda çikolatalı ekmek yanında peynir, domates, salatalık ve meyve çayı da vardı.Ama benim için önemli olan çikolatanın verilmesiydi.Bu arada buna benzer menüyle başka kreşlerde de karşılaştım.Abur cubur iline dikkat eden annelere bilgi vermek amaçlı belirttim.

Buğday çocuk kreşi ile görüştüm.Ankara üniv. ile ile il birliği içinde olduklarını,ingilizce-ispanyolca dersi verdiklerini ve Montesorri eğitimi uyguladıklarını söylediler.Buranın da iç mekanı dar, koyu renkliydi.Uyudukları odalar küçücüktü.

Çağla kreşiyle de görüştüm.Kreş ve anaokulu sınıflarının binaları ayrıydı.Geniş bir arka bahçelerş vardı.Tuvaletleri çocuk boyunda değildi ama yardımcı öğretmenle birlikte oldukları için sorun olmadığını ifade ettiler.

Bir yerden sonra bütün kreşler birbirinin aynı gelmeye başlıyor.Verdiklerini idda ettikleri eğitimler de üç aşağı beş yukarı aynı.Önce güvenliği iyi, ferah ve vicdanlı insanların olduğu bir yer sobra da burada 3 yaşındaki bir çocuğun alabileceği basitlikte bir eğitim ve bol eğlence arıyorum.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir