Laptop önerisi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

Dburcu
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 3 kez

Laptop önerisi

05 Eyl 2019

Merhaba grafik tasarım okuyacağım ve okulda rahat götürebileceğim ağırlığı fazla olmayan ve işletim sistemi görüntü kalitesi güzel olan artı grafik derslerim için kullanacağım programlarımı kaldıracak laptop arıyorum ama karar veremedim bütçem 3k 4K arası maksimum 5k da olabilir Önerileriniz nedir ?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Dburcu mesajı için:
Aytekinetzelalmert

Etiketler:

Aytekinet
Teşekkür etti: 1 kez

Re: Laptop önerisi

05 Eyl 2019

Merhaba, Lenovo Ideapad laptopları önerebilirim hem ince ve hafif hemde donanım olarak grafik tasarım öğrencileri için ideal. Lenovo ideapad 330 17ikb tam size göre 17 inç ekran boyutu ile tasarımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. fiyatı 3500 ortalama buyrun ürün linki; https://bit.ly/2lDo0O8 

Ayrıca okula götürmek için bir laptop çantası sizin için uygun olacaktır. Bu hafta A101 'de laptop çantası satılıyor bilginize.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Aytekinet mesajı için:
Dburcu

Kullanıcı avatarı
serpilgunay
Teşekkür etti: 0

05 Eyl 2019

Hoşgeldiniz grafik tasarım öğrencileri genelde lenovo veya asus kullanıyor macbook kullananda çok. Benim tavsiyem ortalama fiyatlı bir laptop işinizi görecektir. Çünkü grafik tasarım bölümü için genelde dersler photoshop indesing vb. dersler görüyorlar şimdiden iyi dersler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti serpilgunay mesajı için:
Dburcu

Kullanıcı avatarı
zelalmert

05 Eyl 2019

Merhaba grafik tasarım okuyacağım ve okulda rahat götürebileceğim ağırlığı fazla olmayan ve işletim sistemi görüntü kalitesi güzel olan artı grafik derslerim için kullanacağım programlarımı kaldıracak laptop arıyorum ama karar veremedim bütçem 3k 4K arası maksimum 5k da olabilir  Önerileriniz  nedir ?

Benim kardeşim de grafik tasarım öğrencisi hp laptop aldık kasa veya dış görünüş olarak genelde beğenilmiyor ama önemli olan içinde ki donanımdır. Grafik tasarım öğrencilerine laptop olarak hp tavsiye ederim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti zelalmert mesajı için:
Dburcu

Dburcu
Konu Sahibi

05 Eyl 2019

Hp hangi serisi

Dburcu
Konu Sahibi

05 Eyl 2019

Lenova Asus gibi markalara bakacağım fakat işletim ekran kartı gibi özellikleri nasıl olmalıdır ?

Aytekinet

05 Eyl 2019

Lenova Asus gibi markalara bakacağım fakat işletim ekran kartı gibi özellikleri nasıl olmalıdır ?

İşletim sistemi Windows 10 ideal ekran kartı Nvidia serisi iyidir HP lerde HP Pavilion serisini tavsiye ederim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir