80 bin tl bütçe ile araba tavsiyeleri istiyoruz - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

Kullanıcı avatarı
fatma321
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

80 bin tl bütçe ile araba tavsiyeleri istiyoruz

24 Ara 2018

80.000 lira bütçe ile otomatik vites otomobil alacağız hangi markayı tavsiye edersiniz arkadaşlar eşimle araştırıyoruz önerileriniz neler?

Kullanıcı avatarı
nazlionat

Re: 80 bin tl bütçe ile araba tavsiyeleri istiyoruz

24 Ara 2018

Otomatik vites konusunda dünyanın en iyisi Honda.. Üstüne yok bilen bilir.. Yakıt tüketimi biraz sıkıntı tabi sadece malum memleket.. Önceliğini ona vermeni tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
saliha21
Teşekkür etti: 1 kez

24 Ara 2018

fiyat performans değerlendirirsek skoda rapid sahibiyiz ve memnunuz. ama bu yaptığınız yol, yoğun trafikte geçirdiğiniz zaman, spor mu aile için mi kullanacağınıza göre çok değişkenli bir soru bence kullanım şeklinizi de belirtirseniz daha doğru cevaplar alabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
dilekturan

24 Ara 2018

Otomatik araba ikinci el almayın derim. Biz aldık arabaya para harcamaktan yorulduk. Ayrıca benim önerim İstanbul gibi kalabalık bir şehirde yaşıyor iseniz manuel alın. Zorluk çekeceksiniz ama belli süre sonra alışacaksınız. Öbür türlü eşim gibi ustadan çıkamazsınız

eminmutlu

24 Ara 2018

i30 var bende 2013 full. 75-80 e bulursun. ben baya memnunum. şehiriçi 7.5-8 sehir dışı 4-5 litre yakıyor. 1.6 otomatik dizel

serhatay

24 Ara 2018

Aile arabası tarzı arıyorsanız fiat 500l önerebilirim. Konfor iç genişlik hepsinde segmentinde en iyilerden. İtalyada üretildiği için egea linea gibi araçlardan bir tık daha üstün çıkıyor. Otomatik şanzımanında soğuk kış aylarında cold start durumundayken bayır yukarı vites geçiş aralıklarını sapıtabiliyor ama yarı otomatik olduğundan elle vites geçişi yapabiliyorsunuz.
Onun haricinde mazda 3 serisini şiddetle öneririm çok güzel araç.

kaankeren

24 Ara 2018

80 bini yüksek faizli ve serbest hesap olan bir bankaya at. O sırada araba bakmaya başla. Volvoların s40larına bir bakmanı öneririm. 80-100 bin arasına çok güzel araçlar bulabilirsin.
Toyota corolla olabilir. Az sorun çıkaran bir araçtır. Yakıtı ekonomik diyebilirim.
Çoğu kişi sevmese de skodalara bir göz at derim. Skoda güzel ve kaliteli araçlar üretiyor uzun süredir.
Kia, hiç kullanmadım ama çoğu kişi güzel dedi. Yeni modellerinin kasa ve estetiği de güzel tabi.
Ben şuan opel corsa kullanıyorum. Yakıtı az, çok sorunlu bir araç değil. Araç değiştirirsem volvo, toyota, skoda ve seat arasında araç arayacağım.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir