Kombi ve doğalgaz tasarruf tavsiyeleri - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

fahribuyuk
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Kombi ve doğalgaz tasarruf tavsiyeleri

24 Ara 2018

Doğalgaz da ve kombi de nasıl tasarruf edebiliriz tasarruf etme yöntemleri nelerdir arkadaşlar tasarruf cihazı tavsiye ettiler ama başka doğalgazdan nasıl tasarruf edebiliriz yakıt tüketimi hesabı yapıyorum fiyatları çok fazla çıkıyor sizin önerileriniz nelerdir?

sedatkaralp

Re: Kombi ve doğalgaz tasarruf tavsiyeleri

24 Ara 2018

Hangi kombiyi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama kombiden kombiye fark eder şu konuda kombi tavsiyeleri var isterseniz inceleyin

fahribuyuk
Konu Sahibi

24 Ara 2018

Hangi kombiyi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama kombiden kombiye fark eder şu konuda kombi tavsiyeleri var isterseniz inceleyin

Vaillant ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombi kullanıyorum fakat diğer daire de oturanlar da aynı doğalgaz fiyatlarını ödüyorlar

Kullanıcı avatarı
zelalmert

24 Ara 2018

Evin eğer yeni bina ise yada yalıtımı iyi değil ise doğalgaz ısıtmaz camlarınız pimapen değil ise değiştirin ilk başta masraf olsa da uzun vade de size kârı olur 

ahmetbuyuk

24 Ara 2018

doğalgaz tasarrufu için ilk önce evinize göre son teknoloji bir kombi satın almalısınız. Evinizin metre kare hesabına göre yoğuşmalı kombiyi seçin. Bu sitede kombi tavsiyeleri var yorumları okuyabilirsiniz. Yeni kombiler eski kombilere göre daha verimli ve tasarruf sağlıyor fiyatlarını araştırın isterseniz

seher626

24 Ara 2018

doğalgaz faturanızın düşmesi için ilk başta bir siteden doğalgaz hesaplama yapın. Tüm detayları gösteriyor. Doğalgaz da yakıt tasarrufu için peteklerin önüne koltuk takımı falan koymayın ısının yayılmasını önler ve eviniz ısınmaz. Eğer bakımları yaptırmıyorsanız kombi bakımı yaptırın, petekleri temizletin doğalgaz tasarruf cihazı yorumları nasıl hiç okumadan işe yarıyor mu bilmiyorum fakat araştırdım fiyatları 200 tl civarında aklınıza takılan başka bir sorun varsa sorabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
fatiher

24 Ara 2018

Radyatör önlerini açın ve Radyatör temizliği yaptırın neredeyseniz ankara istanbul mu eğer el beceriniz varsa nasıl yapılır biliyorsanız kendiniz de Radyatör temizliği yapabilirsiniz. Son olarak radyatörlerin arkasına ısı yalıtım panelleri koyabilirsiniz binanızda mantolama yoksa. Pencereleriniz de fitil yoksa fitil koyun ve yeni nesil pencereler kullanın tasarruf sağlarsınız.

Kullanıcı avatarı
demetsahin
Teşekkür etti: 1 kez

24 Ara 2018

Cihazın verimli çalışması demek tasarruf demektir kombi bakımınızı yıllık yaptırırsanız doğalgazdan tasarruf edersiniz

Kullanıcı avatarı
serpil214

24 Ara 2018

Doğalgaz tasarrufu için odanıza Oda Termostatı takın her bir değer düşüşü %6 tasarruf demektir. Uzmanlara göre evin ideal sıcaklığı 20 ile 22 derecedir. Evinizin sıcaklığını bu derecelerde tutarsanız kesinlikle doğalgaz dan tasarruf edersiniz faturalarınız düşer

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 0 misafir