Toz torbalı elektrik süpürgesi tavsiyeleri - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

melikesayan
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Toz torbalı elektrik süpürgesi tavsiyeleri

27 Şub 2019

Merhaba kızlar sizin için Toz Torbalı Süpürge Tavsiyeleri yazısını paylaşmak istedim. Marka ve modellerini yazıyorum fiyatlarını sürekli değiştiği için paylaşmak istemedim. Ama ucuz süpürge modellerini tavsiye ve öneri de bulunmaya çalışacağım..

Philips Torbalı Elektrikli Süpürge Tavsiye

Piyasada en çok ilgi gören ürün olarak philips torbalı süpürge seçeneğine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Son zamanlarda her ne kadar bu ürünlerin adı daha çok teknoloji mağazalarında duyuluyor olsa da biz elimizden geldiğince detaylı bilgilendirmesini yapmaya çalışacağız.

Resim

Performer Expert FC8721/09 A Sınıfı Philips Torbalı Elektrik Süpürgesi

Muhteşem bir ürünle başlamak istedim. Bir elektrik süpürgesinde aradığınız her şey bu üründe sizi bekliyor. Hepa filtrede dahil olmak üzere pek çok ayrıntı düşünülmüş. Bu ürünle birlikte Philips elektrik süpürgelerinde artık görmeye alıştığımız pek çok teknolojik gelişimi bir arada görme imkanına ulaşıyoruz.

Özellikleri:
A sınıfı enerji
8 metre fiş uzunluğu
Hepa13 filtre (alerjisi olanlara hepa 13 ve 14 filtrelerin daha çok önerildiğini belirtmek gerekiyor.)
78 desibel ses
3 katmanlı motor filtresi
5 kg ağırlık

Resim

Performer Expert FC8726/09 A Sınıfı Philips Torbalı Elektrikli Süpürge

Zemine göre ayarlama yapabildiğiniz oldukça kaliteli bir elektrikli süpürge önerisi daha eğer ilk kez evinize alacaksanız çok kaliteli çekim yaptığını söyleyebiliriz. Yeni alınan halılar bir süre boyunca tüycük bırakacağı için güçlü bir cihaza ihtiyaç duyabilirsiniz. Kesinlikle doğru cihaz olduğunu söylemek gerekiyor.

Özellikleri

Eco özelliği
A enerji sınıfı
Hepa filtre
650 watt motor gücü
78 desibel ses seviyesi (dB)
5 litre toz hacmi
Turbo başlık

Resim

FC8657/01 PerformerPro AirflowMax 2100 W Philips Torbalı Elektrikli Süpürgesi Tavsiyesi

Bir arkadaşımın kullandığı ve çok memnun olduğunu belirttiği bir üründür. Sonrasında uzunca bir süre bende kullandım. Gerçekten hakkını veren elektrik süpürgelerinden bir tanesidir. Bir önce ki üründe olduğu gibi hepa 13 filtreye sahip olarak satışa sunulmaktadır.

Özellikleri:

Giriş gücü 2100, W
Giriş gücü 1800, W
80, dB ses seviyesi
Toz kapasitesi 4L
Mikrofiltre motor filtresi
6 metre kordon uzunluğu
Tam turbo fırça
%100 geri dönüşümlü kağıt
5,2, kg ağırlık

Bosch Torbalı Elektrikli Süpürge Tavsiyeleri

Aslında doğrusunu söylemek gerekirse söz konusu olan elektrikli süpürgeler olduğunda benim yıldızımın bosch ev aletleri olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Pek çok marka birbirine yakın ürünler yapıyor ama şahsi fikrime göre en ergonomik kolay kullanılabilir ve kaliteli olanları bosch üretiyor. Tabi ki bu durum biraz da benim kendi düşüncelerimden kaynaklı olsa da yine de burada belirtmeden edemeyeceğim.

Resim

Premium Sınıf Home Professional Bosch Elektrikli Süpürge Bgl8pro1

Bosch ürünlerinin motorlarının efsane olduğunu belirtmek gerekiyor. Bir kez alırsanız çok uzun yıllar boyunca profesyonel bir şekilde kullanma imkanı bulabiliyorsunuz. Bu makinede genellikle çok güçlü çekiyor yorumu ile tanınanlardan, haliyle çok fazla uzatmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Özellikleri:

Eco özelliği bulunuyor
A enerji sınıfı
59 desibel ses seviyesi
5 litre toz hacmi
Hepa filtre bulunuyor
Su haznesi bulunmuyor
Turbo başlığı bulunmuyor

Resim

Premium Sınıfın’genius Prosilence 59 Bosch Elektrikli Süpürge Bgl8sıl59d

A enerji sınıfına sahip bir elektrik süpürgesi ile daha karşınızdayız. Bosch ürünleri ile kıyasladığımız zaman nispeten uygun fiyatlı olmasına rağmen son derece güçlü çekime sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Özellikleri:

Eco özelliği bulunuyor.
A sınıfı enerji
Halıda çekiş sınıfı c
Hepa filtresi bulunmuyor
Motor gücü 650 Watt
5 litre toz hacmi
75 desibel ses seviyesi
Turbo başlığı bulunmuyor

Sizin de kullandığınız ve memnun kaldığınız toz torbalı elektrik süpürgeleri varsa tavsiye edebilir misiniz? Ayrıca  En İyi Elektrikli Süpürge Modelleri Tavsiyeleri 2019 yazısını okuyarak elektrik süpürgesi tavsiyelerine göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir