Ev için ev iyi internet sağlayıcısı hangisi? - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

gayesu
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Ev için ev iyi internet sağlayıcısı hangisi?

23 Ara 2018

Eve internet için en avantajlı internet sağlayıcısı tavsiyesi istiyorum siz hangi internet paketini kullanıyorsunuz fiyatları ne kadar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ederim şimdiden :)

serapay

Re: Ev için ev iyi internet sağlayıcısı hangisi?

23 Ara 2018

bizim turk telekom var 25 mbps sınırsız 75 GB adil kotalı 53 tl felan modemide onlar verdi 2 yıllık taahhütümüz martta bitiyor

canselim

23 Ara 2018

Türk net diyorum sözleşme yok tahattut yok Akn ve kota yok alt yapinizin verdiği tüm internet hızını veriyor biraz tuzlu ama 65 TL düşünürseniz mesaj atın

Kullanıcı avatarı
yagmurturk
Teşekkür etti: 1 kez

23 Ara 2018

Kablonet. 50 mbit hız 100 gb adil kullanım 100 tl

okankanat

23 Ara 2018

Önemli bi konu superonline fiber kullanıyorum 29.12.2018 de taahhüt bitiyor önerilere açığım 69 tl ödüyorum şuan 150 gb akk 100mps hız +turkcell tv ama şuan çok yükseltmişler rakamları

edaarslan

23 Ara 2018

türknet iyi taahhut yok istediğin zaman cay ceza vs yok diyor begenmezsen ayrıca bakır alt yapı dan giriyo senin binan ne alırsa o hızı veriyor ayrıca 59 tl ye sınırsız kullanabiliyosun daha ne olsun tavsiye ederim

Kullanıcı avatarı
melekserter
Teşekkür etti: 1 kez

23 Ara 2018

Şuan ev için internet almak için yanlış zaman olabilir yılbaşında kota kalkacak diyorlar turk telekom altyapısını kullanan firmalara zam yapacağını söylüyorlar fiyatları yılbaşından sonra ne olacak faiş fiyatlar isteyecekler mi zaten kota olmaması gerekirken biz kota kalkıyor diye seviniyoruz ama firmalar kota kalktı diye zam yapıyor bence beklemelisin biraz daha

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir