Bulaşık makinesi tavsiyesi istiyorum - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

deryatokel
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Bulaşık makinesi tavsiyesi istiyorum

10 Şub 2019

Yeni evimiz için için bulaşık makinesi alacağız. Bulaşık makinesi tavsiyesi istiyoruz. Fiyatları uygun hangi markayı önerirsiniz?

Etiketler:

kubraselvi

Re: Bulaşık makinesi tavsiyesi istiyorum

10 Şub 2019

LG 1450 bulaşık makinesi beyaz modeli istersen inox modelleri de mevcut. Seni asla üzmez tavsiye ederim canım

aysinkurt

10 Şub 2019

beko bm-6006, bm-6016, bm-8008 ... 6006 inox bulaşık makinesi aldık gayet güzel tavsiye ederim

goncatukenir

10 Şub 2019

Geçen yıl siemens sn236i00it bulaşık makinesi modelini aldım. Almanya üretimi, çelik tabanlı. Bazen kalabalık misafir grubu ağırlıyoruz makine ağzına kadar çakılı oluyor yinede çok güzel yıkıyor, maşallahı var yani.

cansutip

10 Şub 2019

Eski Siemens (98 Model) arıza verince yeni bir makine arayışına girdim arkadaşlar.
Evde annem her gün usanmadan bulaşıkları makineye koymadan önce hatta yıkadıktan sonra dahi duruluyor.sebep olarak makinenin iyi durulamadığından şikayetçi.Kontrol ettiğimde bende gördüm ki gerçekten deterjanlı kalıyor özellikle cam ürünler
Makinede tuz ve parlatıcı her daim var olduğu halde bu durum geçerli.Herneyse

Arkadaşlar Bütçe 3000-3500TL yıkama verimi çok çok iyi bir makine tavsiyesi istiyorum lütfen

secilsarican

10 Şub 2019

Arkadaşlar, Buradan bir kez daha iletmeyi faydalı görüyorum. Yaklaşık 1,5 yıl önce Altus 435 X bulaşık makinesi aldık ve gerçekten çok memnun kaldık. Makinenin içi çelik, 435 X beyaz renkte, 435 XS gümüş ve 435 XI inox olanı. Biz sadece yazlıkta kullanmak için almıştık ama benim tavsiyemle alan iki arkadaşım sürekli ve sık kullanıyorlar, çok memnunlar. En çok kullandığımız 58 dk lık program oldukça başarılı (eğer tablet deterjan opsiyonuyla kullanırsanız 1 saat 17 dk sürüyor).

kubracebeci

10 Şub 2019

bulaşık makinesi araştırırken çok model baktım yanlış hatırlamıyorsam profilonun 3. üst sepeti vardı, üst sepetli modelleri beğenmedik pek kullanışlı gelmedi, beko 6006 aldık çelik taban, 4004'te de çelik taban var diye biliyorum, malzeme kalitesi ve yıkaması iyi ...

hilalcanli

10 Şub 2019

Bizim LG bulaşık makinesi tıka basa dolduruyoruz kısa program 29 dakika müthiş yıkıyor. Kurutması da süper nokta ıslaklık yok. Birde LG alınmaz diyorlardı. İyiki bunu almışım bugün alsam gene LG alırım. Kullanılan deterjan finish quantum. Kısa program da tableti makine nin tabanına atıyorum.maşallah nazar değmesin makineme.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir