Evde kullanmak için internet paketi tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

cansutip
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Evde kullanmak için internet paketi tavsiyesi

10 Şub 2019

Merhaba arkadaşlar evde internet tavsiyesi istiyorum. 2019 yılında adil kotanın kalkmasıyla birlikte fiyatları çok değişti ve kafam karıştı interneti hızlı paketleri olan hangi internet tarifelerini önerirsiniz?

Etiketler:

secilsarican

Re: Evde kullanmak için internet paketi tavsiyesi

10 Şub 2019

Netspeed 35mbps akn yok kota yok sınırız 66 Lira, aynı paketin 75mbps olanı 76 lira. Tavsiye ederim iyi bir firma.

kubracebeci

10 Şub 2019

Port sorunu altyapı sorunu yaşamamak istiyorsan direk superbox almanı öneririm 10/10 mps simetrik hız sınırsız 159 TL kotasız akn siz ping değerleri çok düşük altyapıya gerek duymuyor heryerde kullanabilirsin. eğer 10 mps yetmez dersen 390 mps dowload 50 mps upload sınırı olan pakette var 279 TL kotasız aknsiz.

hilalcanli

10 Şub 2019

Ben de eve internet bağlatacağım, uzun zamandır cep ile idare ediyorduk lakin filbox kapanınca tv için smart tv box alıp netflix, puhu, blu, youtube, vb üzerine de belgesel ve film kanalları istiyorum, lokasyon Çanakkale..

Öneri istiyorum..

goncatukenir

10 Şub 2019

türknet interneti kullanıyorum bende 65 tl veriyorum adil kota yok sınırsız tavsiye ederim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir