En iyi hava temizleyici tavsiyeleri - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler
 
aykutseven
Konu Sahibi
Mesajlar: 7
Kayıt: 23 Aralık 2018
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

En iyi hava temizleyici tavsiyeleri

02 Şub 2019

Daha iyi bir hava solumak için Türkiye de en iyi hava temizleme cihazı tavsiyelerini sizlerle paylaşmak istedim.
Resim

Eviniz için henüz bir hava temizleyici almadıysanız, bir tane almayı düşünmek iyi bir fikir olabilir. Kirlilik ve solunum alerjileri artıyor ve evde çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa, hava temizleyici aile sağlığı için sağlam bir yatırımdır. Ortalama bir insan saatte 1.200 nefes alır, günde 28.800 nefes alır ve yılda 10.512.000 nefes alır. Filtrelenmemiş ve kirli su içmeyeceğinizi bile aklınızdan çıkarmadan, neden kendinize ve sevdiklerinize evde bayat ve kirli hava solumasına izin veriyorsunuz? Hava temizleyicileri havayı toz, duman, evcil hayvan tüyü, küf, toz akarları ve mikropları filtreleyip hapsederek ve ev veya ofiste temiz hava üreterek temizler. İşte daha iyi hava kalitesi ve sağlığı için evinize ya da iş yerinize yeni bir katkı olarak kabul edebileceğiniz bazı HEPA hava temizleyicileri.

1- Philips Hava Temizleyici
Alerjiler / astım ve bebek odası / çocuk odası için en iyi hava temizleyici markası

Resim

Çocuklar ve astım gibi alerjileri olan insanlar özellikle hava kirleticilere karşı hassastır. Philips, hava kalitesini izlemek için AeraSense'i kullandı ve 95m2'ye kadar bir oda boyutu için alerjenler, bakteriler ve toz parçacıkları gibi 20 nanometre kadar küçük ultra ince parçacıkları etkin bir şekilde çıkarmak için otomatik olarak tepki verdi. Aynı zamanda, ayarlanabilir ışıkları olan bir uyku modu da vardır; sessizce, sadece 33 dB ses çıkartan bir fısıltıdan daha yumuşak olan sesler, sizin ve sevdikleriniz için daha iyi bir gece uykusu sağlar. Uyanma hissi, daha az buruk, öksürük ve kaşıntılı gözler ile tazelenir.

2- Dyson Pure Cool Link Hava Temizleyici 
Toz giderme ve ofis kullanımı için en iyisi

Resim

Dyson Pure Cool Link ™ Kule Hava Temizleme Cihazı, sıcak günlerde sizi serinletmek için bladeless fanına hava filtresi içeren bir hibrit cihazdır. Sofistike ancak minimalist şık tasarım, hem ev hem de ofis dekoruna uyar. Ayrıca odadan odaya taşınacak kadar sağlamdır ve 20 dakikadan daha kısa bir sürede temiz hava için havadan alınan tozu etkin biçimde temizler. Bakım aynı zamanda gazların, alerjenlerin ve kirleticilerin% 99,95'ini yakalayan tek kullanımlık aktifleştirilmiş grafit HEPA filtresiyle de bir esintidir.

Gösterilen fiyatlar, bu ürünlerin değerinin ne kadar olduğuna dair iyi bir göstergedir. Fiyatlar, sürmekte olan e-ticaret promosyonlarına bağlı olarak değişebilir. Türkiye de hava temizleyici çok tercih edilmiyor fakat kullananlar hava temizleyici tavsiyesinde bulunabilirler mi?

Etiketler:

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir