Beyaz Eşya da Vestel iyi mi? - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

mervecetin
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Beyaz Eşya da Vestel iyi mi?

29 Oca 2019

Vestel beyaz eşya fiyatları, çok uygun geldi peki vestelin kalitesi nasıl beyaz eşya da vestel kullananlar yorum yapabilirler mi

Etiketler:

ozgenurmetin

Re: Beyaz Eşya da Vestel iyi mi?

29 Oca 2019

Canım ben de uygun olduğu için vestel düşünmüştüm ilk etapta. Ancak vestek teknik serviste çalışan arkadaşlar malların sorunlu olduğunu çok şikayet aldıklarını söyledi. Bu nedenle bekoyu tercih ettim. Hem kaliteli hem de diğer markalara göre fiyatı daha uygun geldi. Ama henüz kullanmadım. Seneye düğünden sonra kullanacağız inşallah.

kubracerci

29 Oca 2019

ben vestelin hiç bir ürününü beğenmiyorum soğudum çünkü çocukluğumdaki eski televizyonumuz vesteldi ve sağolsun tamirden beri gelmezdi şimdi ise arçelik kullanıyoruz ve çok memnunuz

gulnihal
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

ben vestelde çalıştım geçen sene o kadar çok şikayet geliyordu ki ben tavsiye etmem canım iyice araştır öyle al derimm

cezmiyesecil

29 Oca 2019

Kesinlikle tavsiye etmem cnm.
Bekarken maddi olarak çok sıkışık olduğum bir dönemde mecburiyetten çamaşır makinasını almak zorunda kaldım hiç ama hiç memnun değilim.Borçlarımız bittiğinde bosch tan güzel bir makine alacağım.

KESİNLİKLE ALMA ÇOKKK ÜZÜLÜRSÜN

emelozen

29 Oca 2019

Vestelde maestro model buzdolabı ve fırından başka ürün önermem

nurdilara
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

Bizim televizyon Regal yani vestel in yan ürünü, 5 yıl oldu alalı, elektrik kablo kısmında sorun var, onu da biz nedenini bulduk kullanım hatasından oluşan bir sorun, onun dışında taş gibi, amcamın da 7-8 senedir Regal tv si var sormuştuk memnunum demişti. Annemlerin vestel tv si çok bozuldu, çok servis gördü, vestel set üstü ocağını da hiç beğenmiyordu çok ağır yandığı için, annem bu markayı eve sokmam dedi. Arçelik aldılar daha 4 yıl oldu bozuldu, tüpünde sorun varmış, yani at çöpe gitsin. Arçelik marka çamaşır makinesinden de hiç memnun değil benim makinem arçelik 9 yıllık taş gibi ama 10 yıl sonra eskiyor bende değiştirmek istiyorum Vestel Olympus 1200 CL 1200 Devir Çamaşır Makinesi-8 Kg. çok uygun fiyata düştü bize ama almakta kararsızım makinemin bozulmasını mı beklesem bilmiyorum bilmiyorumkismile

samyeliesrn

29 Oca 2019

benim beyazeşyalarımın hepsi vestel
bulaşık makinesi güzel
fırınlı ocak güzel
çamaşır makinesi berbat
mikrodalga kötü
buzdolabı güzel
televizyon güzel
evet bencede beyazeşya şans işi annemin hepsi arçelik benim ocağım annemim ocağından güzel ama.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir