Kendimi nasıl geliştirebilirim - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

samyeliesrn
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Kendimi nasıl geliştirebilirim

29 Oca 2019

Kendimi nasıl geliştirebilirim, arkadaşlar hamileyim Çocuk Doğana kadar hatta doğumdan 7 8 ay sonrasına kadar muhtemelen çalışmayacağım. Bu dönemde boş durmak istemiyorum. Kendimi geliştirecek aktiviteler hobiler edinmek birşeyler üretmek istiyorum. Ne önerebilirsiniz? Şu an aklıma gelenler hamile platesi bebek kitapları farklı yemekler deneme falan. Ama daha farklı neler olabilir fikirlerinizi bekliyorum. Hatta evden yapıp da şöyle bin TL de olsa para kazanabileceğim bir iş de olabilir.

Etiketler:

ozgenurmetin

Re: Kendimi nasıl geliştirebilirim

29 Oca 2019

Kendimi nasıl geliştirebilirim, arkadaşlar hamileyim Çocuk Doğana kadar hatta doğumdan 7 8 ay sonrasına kadar muhtemelen çalışmayacağım. Bu dönemde boş durmak istemiyorum. Kendimi geliştirecek aktiviteler hobiler edinmek birşeyler üretmek istiyorum. Ne önerebilirsiniz? Şu an aklıma gelenler hamile platesi bebek kitapları farklı yemekler deneme falan. Ama daha farklı neler olabilir fikirlerinizi bekliyorum. Hatta evden yapıp da şöyle bin TL de olsa para kazanabileceğim bir iş de olabilir.

Herhangi bir meziyet yokken evden çalışıp öyle 1000 TL kazanacağın bir iş bulursan buraya da yazda haberimiz olsun
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ozgenurmetin mesajı için:
gulnihalnurdilara

gulnihal
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

İş olayı farklı bir durum amaç Kendinizi geliştirmek adına bişeyse yabancı bir dil öğrenebilirsiniz online dersler izleyerek

nurdilara
Teşekkür etti: 1 kez

29 Oca 2019

meditasyon çok güzel bir şey ve farkındalık.insan ancak farkında olarak gelişir.
kurs anlamında soruyorsan pilates şu an çok moda yada aşçılık ya da yeni bir dil vs öğrenilebilinir aslında

emelozen

29 Oca 2019

Bebekle vakit bulacağını düşünüyorsan ve eğer illa para da kazanayım diyorsan sabun mabun kokulu taş onlardan yap sat. Güya ben de evde sıkılırım diyordum ama yemek yiyebildiğim gün kendimi şanslı hissediyorum çocukla. Neyse sen bi doğur

mervecetin

29 Oca 2019

kendimi geliştirmek için kisisel gelişim kitaplari aliyorim devamli ve cok faydasi var insan kendini cok iyi hissediyor. Ya da ben kitap okumayı cok sevdigim icin bilmiyorum. Bir de örgü biliyorsanız en guzel terapi

cezmiyesecil

29 Oca 2019

Ben çocukla vaktim olmayacağını bildiğimden bol bol uyudum, bir sürü dizi ve film izledim, arkadaşlarla sık sık dışarı çıkıp gezdim. 3 yıldır sinemaya bile gidemiyorum şimdi :KK61:butun anne adaylarına tavsiyem boş durabildiginiz kadar durup sıkılın çünkü bir daha buna imkanınız olmayacak. Evet evde oturup sıkılmak bile nimet

kubracerci

29 Oca 2019

Icini kararttiniz kadinin :)) isteyince hersey yapılıyor çocukla valla canim sinemaya da gidiyrouz tiyatroya da tatile de. Hatta daha zevkli oluyor. Ama burda esinin yardim ve destegi cok önemli yoksa cok yipranirsin

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir