Grafiker için 5000 TL ye Laptop Tavsiyesi İstiyorum - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

Kullanıcı avatarı
zelalmert
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Grafiker için 5000 TL ye Laptop Tavsiyesi İstiyorum

23 Ara 2018

Selamlar, zamanında 2000 TL ye aldığım canım laptopum sizlere ömür, beni üzmeyecek, photoshop, illustrator, after effects, zbrush, maya, 3dmax gibi programları bileğinin hakkı ile çalıştıracak, ekranı kaliteli (renkleri olabildiğince doğru gösteren) bir laptop arayışındayım. Bütçem 5000 tl , şu modelin ikinci eli o fiyatlara geliyor dediğiniz modellere de talibim. Önerilerinizi bekliyorum, sevgilerim ile.

efeozcan

Re: Grafiker için 5000 TL ye Laptop Tavsiyesi İstiyorum

23 Ara 2018

Sana Monster öneririm.fiyat performans olarak Türkiye’deki en uygun cihaz.ben 3 yılı geçti elimdeki cihaz tabi ücret olarak 15 k ya aldım ama yıllar gecsede suan değerli.uzun ömürlü sağlam ve diğer PC’ler gibi sıkıntı çıkarmayacak şekilde ama dikkat etmen gereken su PC bazı modellerde yeni serilerde (duyduğuma göre) mavi ekran hatası veriyormuş sadece bunu dikkat et yeterli.uzun yıllar kullanırsın diğer türlü

Kullanıcı avatarı
zelalmert
Konu Sahibi

23 Ara 2018

Sana Monster öneririm.fiyat performans olarak Türkiye’deki en uygun cihaz.ben 3 yılı geçti elimdeki cihaz tabi ücret olarak 15 k ya aldım ama yıllar gecsede suan değerli.uzun ömürlü sağlam ve diğer PC’ler gibi sıkıntı çıkarmayacak şekilde ama dikkat etmen gereken su PC bazı modellerde yeni serilerde (duyduğuma göre) mavi ekran hatası veriyormuş sadece bunu dikkat et yeterli.uzun yıllar kullanırsın diğer türlü

Maalesef bütçemi aşıyor ve monster düşünmüyorum aslında...

serhatay

23 Ara 2018

Arkadaşlar grafik tasarım yapacaklar için mac iyidir ama okadar veremem dersen 8 GB RAM 2gb ekran kartı paylaşımsız en az i5 yeni nesil olursa sıkıntı yaşamazsın

ahmetbuyuk

23 Ara 2018

MSI'in GL63 serisi laptoplarina da bakabilirsin. Yapim kalitesi bakimindan Turkiye pazarindaki ust segmentler arasinda en iyisi. Kodlama yapmadigin surece Mac almana gerek yok bence.

Kullanıcı avatarı
melekserter
Teşekkür etti: 1 kez

23 Ara 2018

Sağlam sadece Lenovo thinkpad X1 serisi var(bu seri iş bilgisayarı için) ve MSI GT serisi var.

Lenovo markası iş bilgisayarında iyi, oyun bilgisayarlarını beğenmiyorum.

Oyun ve iş istasyonu konusunda render'i ağlatmayan tek seri var: MSI GT serisi.

MSI uygun fiyatlı laptopları idare eder.

Uygun fiyatlı MSI laptoplar > Apple

Ama tavsiyem eğer senin için laptop şart değilse masaüstü, masaüstü, masaüstü.

Render'da AMD Threadripper ve AMD Ryzen 7 işlemci iyi.

Kullanıcı avatarı
fatiher

23 Ara 2018

Apple al bana gelmez oyun falan da oynarım diyorsan da Dell al laptopta sadece3 marka var apple , Msi ,Dell gerisi çöp 2 aydır araştırıyorum kesinlikle diğerlerine bakma bile ben de almayı düşünüyorum içlerinde en uygunu bence Dell 7577

Kullanıcı avatarı
zelalmert
Konu Sahibi

23 Ara 2018

Apple al bana gelmez oyun falan da oynarım diyorsan da Dell al laptopta sadece3 marka var apple , Msi ,Dell gerisi çöp 2 aydır araştırıyorum kesinlikle diğerlerine bakma bile ben de almayı düşünüyorum içlerinde en uygunu bence Dell 7577

DELL marka laptop düşünüyorum bende fiyatlarını ve performansını araştırıyorum

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir