İstanbul da yanaktan yağ aldırma doktor tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

hanekanar
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

İstanbul da yanaktan yağ aldırma doktor tavsiyesi

26 Oca 2019

İstanbul da yanaktan yağ aldırma doktoru (bişektomi) doktoru arıyorum son zamanlarda devamlı gıdı estetiği ile bişektomi araştırması halindeyim. Yazanlara da baktım hep ya reklam amaçlı ya da ankarada bulunan hekimler. İstanbulda önerebileceğiniz bir dr var mı? Bu ameliyatı olan, tecrübeli olan birileri gerçekten tecrübelerini paylaşabilir mi?

Etiketler:

berrintuna

Re: İstanbul da yanaktan yağ aldırma doktor tavsiyesi

26 Oca 2019

Selam bir arkadaşım Ufuk Askerogluna yağ aldırma yaptırdı.Cok memnun.Oytun idilde bu konuda iyiydi.Ikisini de araştırın.Instagramda Ufuk Askeroglunun paylasimlari da var ikisini de araştırın kararı siz verin.

hanekanar
Konu Sahibi

26 Oca 2019

Selam bir arkadaşım Ufuk Askerogluna yağ aldırma yaptırdı.Cok memnun.Oytun idilde bu konuda iyiydi.Ikisini de araştırın.Instagramda Ufuk Askeroglunun paylasimlari da var ikisini de araştırın kararı siz verin.

Çok teşekkürler ufuk askeroğlu gerçekten cok iyi sanırım paylaşımlarını görüyorum ama oytun idili ilk defa duydum ama

berrintuna

26 Oca 2019

Çok teşekkürler ufuk askeroğlu gerçekten cok iyi sanırım paylaşımlarını görüyorum ama oytun idili ilk defa duydum ama

Rica ederim.Oytun idilde iyi doktor.Muayenesi ücretsizdi.Giderseniz resimde gösterir.Basarili bir doktordu.Resim gormustuk.Biz arkdsmla birlikte gittiğimiz için ikisini de biliyorum.Ufuk Askeroglu gerçekten çok iyi.Biraz araştırın ikisini de gidin bence.Fikir sahibi olursunuz.Sonra karar sizin :)

maritime

26 Oca 2019

kızlar bu bişektomi yağ aldırma kalıcı birşey mi yoksa zamanla yağ oluşuyor mu tekrar tavsiye eder misiniz

gizemgumus

26 Oca 2019

Yaşımız kaç bilmiyorum ama yaşınızı varsa şayet yanak altındaki olan yağlar bile Şakaklardan gerçekten hacim yaratabiliyor hem göz altıda doluyor bence onları aldırmadan önce iyi bir doktorla görüşüp en de ameliyatında beraber olmanızı tavsiye ederim zaten ikisini beraber yapıyorlar benim orta 100 germe ameliyatım yapıldı bu yapılırken yanağımdan bir şok demeni de yapıldı bence bu ameliyatlar kombine ameliyatlar benim yüzümde hiç birinde ameliyat izi yok Şakaklardan biraz içinden girildi mükemmel bir iş çıktı her özelden atarsan mesaj sana resimleri de gönderirim.10 ibrahim Karaca başaran bir araştırabilirsin de ben burada şov amaçlı bir şey yazmıyorum çok memnun kaldım doktordan hiçbir şekilde Asimetri sorunum da yok onuncu gün zaten sokağa çıktım 15. gün de hiç kimse anlamadı yüzümü Aynı şekilde ameliyat olan iki arkadaşım daha var bu siteye üye iyilerdi onlarda zaten paylaşacaklar resimlerini ve tecrübelerini gerçekten çok memnunuz bize anlatıldığı gibi uzun sürmedi bizim iyileşmez çünkü göz altından kesilmedi Hollywood ameliyatıymiş bu o yıldızları yapılıyor muş dışarda dikiş yok morluk yok 15 gün içinde her türlü faaliyeti katıla biliyorsunuz ben çok mutluyum illa bunu yapacaksın diye bir şey yok karar vermeden önce doktorla görüşün isterseniz bir şok demedi de yapıyor zaten

dolunayatay

26 Oca 2019

yağ aldırma ameliyatını bende olmak istiyorum Yilbasindan önce fiyat sordugum bir doktor, 6000 tl dedi. Ayni doktora dün sordum, 8000tl! Nasil olur? Doktorlarin bu fiyat politikasini anlamiyorum. 8000tl nedir ya? Burun degil ki bu! 2019 fiyatları çok pahalı :(

inlove

26 Oca 2019

Merhabalar herkese, benim de cok hosuma gidiyordu hollywood yanağı yaptiranlarin oncesi sonrasi fotograflari. Yaptirmaya karar verdim. Hatta erkek arkadasimla birlikte karar verdik. O zayif ama yanaklari tombik ve cok rahatsiz oluyordu. Birlikte gittik doktora. Bana sana yapmam senin zaten yanaklarinda yag yok hicbir sey degismez dedi. Ama erkek arkadasim dun oldu ameliyat. 9da hastaneye yattik. 1 saatte odaya cikti ve saat 3 gibi hastaneden ciktik. Hersey yolunda agri sizi hicbir sey yok. Bu aksama kadar sıvıyla beslenecek. Simdilik odem var tabi. Sonucu cok merak ediyoruz. Kesinlikle korkulacak bir surec degil.

aycaseven

26 Oca 2019

Kizlar bisektomi yapmak isteyenlere ben Ufuk Askeroglu nu oneririm, bu konuda cok basarili
Arkadasim gecen ay ameliyat oldu onu ve en ufak bir sislik morluk olmadi. 1 ay ve yuzundeki incelme gayet belli
Birde asla tavsiye etmeyecegim ve hatta kacin diyecegim dr oda Estetik international da Yucel bey
Ben gecen yil ona yaptirdim, malesef o zaman Ufuk beyi tanimiyordum,birde gogus estetigimide Yucel bey yapmisti diye ona Oldum. Yuzunmde morluk ve sislik aylarca surdu
Suan yuzumde bir tarafimda sislik var nohut buyuklugunde diger taraf cukur gamze gibi duruyor. Ve hala agiz icindeki dikis yerleri belli kabarik.
Birde Ufuk bey dikisleri nerdeyse ceneye kulaga yakin yapiyor Ama benimkiler dudagimin az altinda gibi bir yerde

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir