İstanbul Burun Estetiği için En iyi Doktorlar - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

nagihan
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

İstanbul Burun Estetiği için En iyi Doktorlar

26 Oca 2019

Merhabalar sevgili forum üyeleri,
Senelerdir yaptırmak istediğim burun estetiğini ekonomik özgürlüğümü kazanınca 2019 yılında olmaya karar verdim.

Öncelikle küçük bir yüz yapım olmasına karşın çocukluğumda geçirdiğim kazalar sonucu kırılmış ve oldukça büyük bir kemeri olan, uzun, ucu düşük ve muhtemelen kalın deriye sahip bir burnum var. Belli belirsiz bir nefes problemim de var ancak sorunların çoğu estetik. Bu açıdan zor bir burnum olduğunu söyleyebilirim.

Sizden isteğim şu ki, İstanbul'da burun estetiği olup doktorundan memnun kalan ve memnun kalmayan herkesin tavsiyesine ihtiyacım var. Özellikle benim burun tarifime uyan kişiler yardımcı olursa, hangi yıl ve ne kadara yaptırdığınızı da yazarsanız çok mutlu olurum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

Etiketler:

gulsenbulan

Re: İstanbul Burun Estetiği için En iyi Doktorlar

26 Oca 2019

2014 de rinoplasti+deviasyon Ahmet islam hocaya estetik yaptırdım memnunum çok kisiye tavsiye ettim simdi ne kadardır bilmiyorum ben 5 bin tl ödemiştim.

dolunayatay

26 Oca 2019

Merhaba, sanırım ikimizin sorunu tamamen aynı küçük yüz ve kemerli büyük burun, ayrıca ben de et büyümesi ve burunda yamukluk da vardı burnum yana kaymış ameliyatla birlikte hepsi aradan çıktı. Tabi öncelik estetik oldu, İstanbul’da Bakırköy Yaşar hastanesi dr Hasan Hüseyin Ceylan’a ameliyat oldum henüz 3. günüm daha yüzümdeki alçı gibi şey çıkmadı ama doktor bey tampon kullanmadı silikon gibi bir şey kullandı benim için daha iyi oldu. Hastalarıyla ilişkisi çok mükemmel bir doktor daha sonucu göremedim ama iyi olduğuna neredeyse eminin çok ilgiliydi benimle hanım kızım güzel kızım diye hitap etti sürekli ve elinden gelenin en iyisini yaptı. 4 bin tl ödedim ben. Doktoru tavsiye ederim isterseniz bir araştırın.

gizemgumus

26 Oca 2019

Merhaba, sanırım ikimizin sorunu tamamen aynı küçük yüz ve kemerli büyük burun, ayrıca ben de et büyümesi ve burunda yamukluk da vardı burnum yana kaymış ameliyatla birlikte hepsi aradan çıktı. Tabi öncelik estetik oldu, İstanbul’da Bakırköy Yaşar hastanesi dr Hasan Hüseyin Ceylan’a ameliyat oldum henüz 3. günüm daha yüzümdeki alçı gibi şey çıkmadı ama doktor bey tampon kullanmadı silikon gibi bir şey kullandı benim için daha iyi oldu. Hastalarıyla ilişkisi çok mükemmel bir doktor daha sonucu göremedim ama iyi olduğuna neredeyse eminin çok ilgiliydi benimle hanım kızım güzel kızım diye hitap etti sürekli ve elinden gelenin en iyisini yaptı. 4 bin tl ödedim ben. Doktoru tavsiye ederim isterseniz bir araştırın.

Doktor ve hasta iletişimi ne kadar da önemli. Çok mutlu oldum sizin adınıza, geçmiş olsun. :) Alçınız çıkınca da sonuç sizi mutlu eder umarım. :) Hasan Bey ile ilgili yorumlara baktım, genellikle olumlu şeyler yazılmış, fiyatı da uygun. Şu an çok içime sindi kendisi. Henüz araştırma sürecindeyim ama önümüzdeki günlerde alçınız çıktığı vakit rahatsız edebilir miyim sizi öncesi-sonrası fotoğraflarınızı görmek için? :)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir