İzmir'de diyetisyen tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

maritime
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

İzmir'de diyetisyen tavsiyesi

26 Oca 2019

İzmirde en iyi diyetisyen doktor sizce kimdir? İzmir de diyetisyen tavsiyesi istiyorum tavsiye ettiğiniz bir diyetisten doktor var mı arkadaşlar?

Etiketler:

dolunayatay

Re: İzmir'de diyetisyen tavsiyesi

26 Oca 2019

İzmir de Çankaya tıp diyetisyeni tavsiye ederim arayıp bilgi alabilirsiniz

nagihan

26 Oca 2019

ben izmir de diyetisyen buket adancla 15 kilo verdim hem de hiç zorlanmadan ve keyifle kendisi ve ortam harika mutlaka araştırın konuşun derim

hanekanar

26 Oca 2019

deü hastanesi diyetisyenle ilgili bölüm var ama bir branşın seni sevk etmesi lazım misal endokrinoloji den dicekler oraya gidebilirsin vs vs. böylece ucuz yollu getirebilirsin en azından bir denemelisin izmir de diyetisten tavsiyesi çok

deryakansiz

26 Oca 2019

Ben izmir alsancakta diyetisyen deniz berksoy'u öneririm. 2 ayda hedeflediğim kiloya ulaştım. tam 7 kilo verdim. Bana özel bir diyet listesi oluşturdu. whatsapp ile devamlı iletişim halindeydik. çok ilgili bir diyetisyen. internetten araştırdığımda buldum deniz hanımı. daha sonra birçok kişiden ismini duydum. gazetelerde de yazıyor çok bilgili biri, herşeyi sorabilirsiniz sizi doğru yönlendiriyor. Dediklerine uymaya devam ediyorum ve kilomu koruyorum. Teşekkür ederim Deniz hanım

aycaseven

26 Oca 2019

İzmir karşıyakada Diyetince beslenme diye bir yer var sahilde biz 3 arkadaş orada başladık 1 aydır Aslı Hanım ve Ekin hanım birebir ilgileniyorlar 1 aydır 3- 5 kg arasında kg verdik hepimiz çok sıcakkanlı ve nezih bir yer mutlaka tavsiye ederim.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir