Fiyatları uygun ķöpek maması tavsiyesi? - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

belleza
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Fiyatları uygun ķöpek maması tavsiyesi?

23 Oca 2019

11 aylik frenc buldog sahiplendim. Proplan ve advance yedi fakat suan kizimin okulu acilacak , ev tasima durumumuz var. Kucuk dostumda aylik 350 liralik mama yiyor haliyle esim baska mama arastirmami istedi cunku yetisemiyecez gibi görünüyor.
Kizlar bana hem uygun hem besleyici hemde tüyünü dökmeyen mama tavsiye edebilirmisinz.? Birde alabilecegim internet sitesi .
Tesekkur ederiz teyzeleri

Etiketler:

boza
Teşekkür etti: 1 kez

Re: Fiyatları uygun ķöpek maması tavsiyesi?

23 Oca 2019

Mamayi petshop veya veterierden aliyorsaniz almayin pahali satiyorlar.

Internetten alin. 14 kilo proplan kopek mamalari bile 350tl degil. Indirim de oluyor hem. Kucuck kopek ayda 14 kiloyu yiyemez heralde diye dusunuyorum.

Almira

23 Oca 2019

Proplan zaten iyi bir mama degil,hills ve royal canin de iyi degil.
Icerigindeki besin degerleri düşük
Bir kopegin bugdaya seker kuspesine arpaya misira ve havuca ihtiyacı yok.
Ne yazik ki ulkemizde fais fiyatlara satılan kaliteli gibi gosterilen mamalar
Advance i bilmiyorum yorum yapamicam
Sizin yerinizde olsam icerigi zengin mamalara bakarim
Protein acısından zengin kopegin proteine,kedinin de protein arti taurin maddesine ihtiyaci var

Acana ve n d farmina ya bakmanizi tavsiye ederim

Az yese bile doyacaktir. Fiyatlari yuksek ancak kaliteli ve tuy dokme sorunu kalkar en azindan,ha hayir bunlarda pahali derseniz size happydog tavsiye ederim
Alman markasi ve icerigi iyi . Yeni bir mama zaten.

Almira

23 Oca 2019

Baslarda yemek istemeyebilir ama kendisi icin en dogrusu bu bence
Cocuk gibi düşünün cocuklar hamburgeri mi yemeyi tercih eder yoksa evde pismis taze eti mi .

Kopekler de boyledir iste
Ben yuksek kalite mama aldim sevmeye sevmeye yedi.
Daha sonra siparis veremedik araya haftasonu girdi migrostan mama aldik
Saldirarak yedi resmen
Yani o istahla yiyor diye iyi demek değildir sizde biliyorsunuz ki

Almira

23 Oca 2019

Köpeğiniz fazla yiyor olabilir bu irklar obeziteye meyillidir.

Kilosuna gore mama ayarlayacaksiniz 3 kilo kopek gunde 300 gram yemeli diye biliyorum. Zaten uzerinde kac gram yemesi gerektigi yazar mamaların.

Fazla yedirmeyin 350.tl lik mama nedir kucucuk hayvana. Vay yamyam vay :D

eftelya2019

23 Oca 2019

Bende kedim icin basta proplan kullanmistim. Sadece 10 kiloluk 1 paket bitirmisti sonra N&D mamaya gectim gercekten proplana gore daha az yiyor ama sevmediginden degil doyuyor. Ama niyeyse proplan yerken tuyleri biraz daha parlakti. Ama icerige bakinca tabiki N&D devam. Fiyatlarinin arasinda da ucurum yok gibi.

esenlik

23 Oca 2019

aslinda köpek icin en iyisi kendin mama hazirlaman. eskiden yapardim simdi ugrasamiyorum. daha ucuzdur herhalde.

Ozuji

23 Oca 2019

Köpek kurabiyesi yapiyorum cigerli ama ama mama tarifleriniz varsa bende köpeğim için mama tariflerinizi alabilirim :))

meltemkirlangic

23 Oca 2019

kasapdan, arta kalan etleri al. indirim yapar belki. kemikleri al disleri icin cok iyi kemirip dursun. et suyu yaptiginda kalan kemigi ona ver. gramlarlari nasil ayarlicaksin internetde yazar. eskiden ben hasliyordum evde cocuk varsa cig et yerse kurtlana bilir ozaman cocuga gecerse skinti. ben yarim senede bir hap aliyorun parazit kurta karsi aslinda 3 ayda bir yapmalisin ama cok agir hap bizim pasa kaldiramio pek.

mamayi ayarlarken orantisi en cok et sonra sebze birazda makarna pilav patates türü.

sebzeyi cig yedirmeye alistir en cok vitamini öyle alir.

et evde ogün sebze ne varsa onu koy. haftada bir iki pilav makarna veya patates koy.

at eti filan varsa ondanda kullana bilirsin. en az alerji yapan seyler: at eti, ördek, patates. bizimki sürekli alerji sorunu oldugu icin bunlari yediginde ishal derdi olmuyo. bizim pasa acliktan ölsün kesinlikle sebse yemez ondan mecbur haslayip kücücük yapip ete karistiriyordum.

süt verme ama yoghurt filan yerse olur. peynir verme cok tuzlu, mantar zararli. yayla corbasi tuzunu katmadan bi kepce ayiriyorum mishal bizimki bayila bayila yiyor.

yag tuz koymadan sadece suda hasla herseyi, haslamak zorunda kalirsan. meyvede hersey verebilirsin ama dislere sorun ola bilir ondan temizlik icin bol kemik ise yarar...

kurbandan et var annemde yenmiyor. bizim oglana nasip mis anneme gittikce buzluktan cikarip verir bahcede iki saat kemikle ugrasir gel keyfim gel.

almancadan barfen deniliyor bu yemek stiline, türkcesini bulamadim. kesin köpek formunda cok daha iyi bilgiden yararlana bilirsin.

Bittercoffee

23 Oca 2019

Canim benimde frenc buldogum var ama sen cok mama veriyorsun ogluna
Valla soyliyim obez olur hayvan
Ben refleks kullaniyorum
Birde mamani petshop vdya veterinerden alma
Netten siparis ver
Biz 15 kg mamayi 2 aya yakin yediriyoruz 120 tl gibi bir fiyati var

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir