Elektrikli pompa tavsiyesi istiyorum - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

eftelya2019
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Elektrikli pompa tavsiyesi istiyorum

23 Oca 2019

Elektrikli pompa tavsiyeleri arıyorum fakat bulamadım Manuel lansinoh kullanıyorum ama sanki tam yapamıyorum birde uzun sürüyor elektirikli tavsiye edecek olan var mı

Etiketler:

boza
Teşekkür etti: 1 kez

Re: Elektrikli pompa tavsiyesi istiyorum

23 Oca 2019

Avent elektrikli pompa kullanmıştım yeni doğum yaptığımda. Çok az kullandım ama çok rahat ve iyi miktarda sağım yapabiliyordum.

Aynı zamanda pilli de kullanılabiliyor. Bir de avent via kaplar almıştım. Ona sağıp dolaba ya da buzluğa atabiliyorsun. Bu kapların üzerine de biberon ağzı takıp direkt biberon gibi kullanabiliyorsun dolaptan çıkınca. Daha sonra yoğurt mayalamaya, dışarı çıkarken atıştırmalık veya çorba, püre koymaya da çok kullanışlı oluyor.

AydanT

23 Oca 2019

mamajoo çok övdü satıcı ve kendisi de hamileydi peki dedim aldım . başka pompa görmediğim için kıyaslayamam ama çekim gücü bana orta halli geldi ama kesinlikle biberon kısmı rezaletti resmen plastiği kokuyordu ben de yerine cam biberon ayarlayıp takmak zorunda kaldım. tekrar alsam mamajoo tercih etmezdim

Almira

23 Oca 2019

kesinlikle pompa al her koşulda lazım
sütün yoksa lazım
sütün çoksa lazım
bebek emiyorsa lazım
bebek emmiyorsa lazım
en az 3-4 ay hatta 2 yıl lazım

Ozuji

23 Oca 2019

Baby plus ciftli elektrikli göğüs pompası aldım çok memnunum tavsiye ederim özellikle çiftli almanı hem zamandan tasarruf ediyorsun hem de bir gogusunu sağarken diğer gogusunden akan süt boşa gitmemiş oluyor ebebek ten anneler günü indirimiyle 137 liraya almıştım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir