Izmirde Burun estetik doktoru Tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

Ozuji
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Izmirde Burun estetik doktoru Tavsiyesi

23 Oca 2019

Merhaba kızlar,
Ben şuan da yurt dışındayım izmire geleceğim geldiğim de ise burun estetiği yaptırmaya karar verdim. doktor arıyorum izmirde memnun kaldığınız doktor var mı burun estetiği için

Etiketler:

esenlik

Re: Izmirde Burun estetik doktoru Tavsiyesi

23 Oca 2019

Plastik cerrahide en iyi doktorlar genelde İstanbul'da. Birkaç doktorla görüşme imkanınız da olabilir. Ameliyat olacağınız rakama otel ve ulaşımı da dahil eden uygun paketler de var, seçeneğiniz daha çok olur. Gelmişken bir İstanbul turu da yapabilirsiniz, boğazın keyfi ayrıdır. Hele ki nisan ayında gelirseniz, laleler açıyor tam bir şölen havası şehirde. :)

eftelya2019

23 Oca 2019

Merhabalar ben de yakın bir zamanda burnumdan ameliyat olucam hem saglık hem görüntü açısından ve yogun bir arastırma yaptım hastasından çok guzel yorumlar aldım izmir ekol hastanesinde kbb doktoru op.dr Ender Şahin instagramdan drenderşahin diye bakıp yaptıgı burunlara bakabilirsiniz

Ozuji
Konu Sahibi

23 Oca 2019

Kızlarrr lütfen yardım edin. Ameliyata karar verdim. Doktora bir türlü karar veremiyırum. Sorunum rahat nefes alabilnek ve doğalllll bir burun. Cenk melikoğlu halis ünlü arasında kaldım. Ama forumları okudukça,insanlardan tavsiye aldıkça kafam karman çorman oldu.

Less-is

23 Oca 2019

Herkese Merhabalar, bende 07 mayıs 2018 pazartesi günü Plastik ve Estetik Cerrah Dr. Fahri Mola' ya burun ameliyatımı oldum ve ÇOOKKKK ÇOOOKKKKK memnun kaldım, kendisi bana TAMMM istediğim gibi bir burun yaptı, doktorumun ellerine sağlık :) ben kendimi ve nasıl bir burun istediğimi doğru ifade edebilmek için, instagram sayfasından yapmış olduğu burun örneklerinden bazı hastalarının fotoğraflarını, fotoğrafçıda bastırıp kendisine götürdüm ve burun yapım bunlardan hangisine uygunsa onu yaparsanız çok sevinirim dedim, tam da örnek fotoğraflardaki gibi bir burun modeli çıkardı sağolsun, varolsunn :) Kendisi harika bir doktor, hem mütevazi kişiliği ile hem de titizliği temizliği, sanatı ile şiddetle sizlere tavsiye ederim. Ameliyatlarını yeri İzmir - Alsancak da bulunan Özel Gazi Hastanesinde yapıyor, mükemmel bir hastane, ben 1 gece hastanede kaldım sabaha kadar hemşireler çok güzel ilgilenip yardımcı oldular, odam suit odaydı, yanımda annem, halam ve babaannem kaldı odanın büyüklüğü ve konforunu siz düşünün:) Ayrıca ameliyat sonrası doktorum termal bant kullandığından her gün duşumu aldım böylece ödemlerimi de daha hızlı attım. Güneş gözlüğü kullanımı da serbest :) Burun estetiği ve Fahri Bey ile ilgili detaylar hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlara her zaman yardımcı olabilirim, sorularınızı cevaplayabilirim, ek dosyaya burnumun fotoğraflarını yüklüyorum oradan burnuma bakabilirsiniz, ki şuan şiş hali ve bugün 16. günümdeyim, ödemlere rağmen ben bu halini bile çok beğeniyorum, darısı isteyen herkesin başına :)

Bittercoffee

23 Oca 2019

Ben geçen yıl mayısta Ege Üniversitesi Plastik Cerrahi bölümünde oldum , doktorum Yiğit Özer Tiftikçioğlu,
Albümüm açık, beni eklemeden de bakabilirsiniz .
Ameliyat nedeni , deviasyondu,
Burnum kalın deriliydi , zor bir burundu .Nefes alma ,koku alma hepsi düzeldi,sonuçtan memnunum .

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir