Ankara'da özel bir hastanede çocuk doktoru tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

boza
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 1 kez

Ankara'da özel bir hastanede çocuk doktoru tavsiyesi

23 Oca 2019

Merhabalar 3 aylık bir oğlum var.Koru da doğum yaptım fakat çocuk doktoru için 2 Dr değiştik,ihtiyacımızı tam olarak anlayıp karşılayamadılar.
Oğluma bir de sünnet dedi Dr lütfen memnun olduğunuz iyi bir doktor varsa paylaşır mısınız?

Etiketler:

esenlik
Teşekkür etti: 0

Re: Ankara'da özel bir hastanede çocuk doktoru tavsiyesi

23 Oca 2019

Sincan koruda Aydın bey den biz çok memnunuz aslında ona göründünüz mü

boza
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 1 kez

23 Oca 2019

Sincan bize uzak olduğu için hiç düşünmedik.memnunsaniz aklımızda bulunsun teşekkürler cevap için

eftelya2019

23 Oca 2019

Merhaba. Koruda suer beyden memnunuz ama randevulari cok yogun. Sadece rutin kontrollere goturebiliyoruz. Cep tel veeiyor ve mutlaka dönüş yapiyor.

Kriz anlarinda bayindirda tümay hanim var. Ona gidiyoruz. O da cok iyi bir doktor. Bir de liv hospitalda musa hoca var ama biz liv cok sehrin ortasinda diye gitmiyoruz. O da iyi bir doktor, tecrubeli. Hala ariyor musunuz doktor bu arada.

belleza

23 Oca 2019

Ankara Tobbdaki doktorlar da iyi biz önce levent beye gidiyorduk evet iyiydi guleryuzluydu ama ek gıda sonrası tavsiyeleri bana yeterli gelmemişti. O zaman şunu anladim hem de anne olan bir doktor daha iyi halden anlar dedim bi iki dr daha denedik aynı hastanede sonra 1 yasta mi 1 yasa doğru mu her ay doktora gitmeye gerek kalmayan bir dönemde yani iste hastalandıkça şahika hanıma gittik acil bi durum olduğu icin randevu alamayınca ona yönlendirirlerdi e bi baktık biz gayet memnunuz. Teşhisi tam koyar çocuğu kanirtip kan aldırmaz simdi aglatmaya gerek yok der başka bir yol dener mecbur kalırsa son çare kana bakar. Antibiyotiği de en son çare verir. Koyduğu teşhise verdiği tedavi tam olur. Her soruya cevap verir aciklar. Kulagindan suphelenince oglumu kbb doktoruna yonlendirdi kendi bi tedavi vermedi bilincli bir doktor cidden. Şuan 3 yaşında oğlum ve hala şahika hanıma gidiyoruz randevulu olmadığı için kapıda bekleniyor bi o sıkıntı var o da salgınlar çok olunca önü dolu oluyor.

Less-is

23 Oca 2019

Yunus Emre Bıkmaz hoca var , Kudret Hastanesinde , kesinlikle çocuğunuzu götürün derim, çok ilgili, bilgili ve her türlü ebeveynleri bilgilendiren, bebek ve çocuk büyümesi , hastalıklarını izleyen, doğru tedaviyi yapan bir doktor.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir