Doğal burun estetiği için doktor tavsiyesi istiyorum - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

eftelya2019
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Doğal burun estetiği için doktor tavsiyesi istiyorum

23 Oca 2019

Merhaba yeni üye oldum ve buradaki yorumları ciddiye alıyorum. Ben doğal görünümlü bir burun istiyorum öyle ki estetik olduğu anlaşılmayan. bir senedir araştırmalarım sürüyor çünkü risk almak istemiyorum. İsteklerim doğrultusunda önerebileceğiniz doktor var mı? Lütfen çoğu hastası mutlu olan doktor istiyorum, önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Etiketler:

belleza

Re: Doğal burun estetiği için doktor tavsiyesi istiyorum

23 Oca 2019

Merhaba bende sizinle aynı şekilde bir arayış içindeyim doktor erdinç ak önerildi üsküdar hospital türk hastanesinde fiyatları da makul burdaki çoğu yorumu iki ama arada tek tük kötü yorumlar var onlarda benim aklımı karıştı

Less-is

23 Oca 2019

Kesinlikle ümit taşkın 1 ay oldu simdiden cok güzel ve dogal kimse anlamıyor yeni tanıyan

Ozuji

23 Oca 2019

Burun estetiği için Muhammet pamukçu tavsiye ederim

Almira

23 Oca 2019

Merhaba;
Ben 2 hafta önce ameliyat oldum. Bu tür ameliyatlarda doktor seçimi çok önemlidir. Ben Prof. Metin Yılmaz’a çok güvendim ve ameliyat olmaya karar verdim. Geçen sene de farklı bir durumdan dolayı yine Metin beye ameliyat oldum. Benim çevremin % 60 ı Metin beyde ameliyat oldu. Metin bey bu konuda başarılı olan ender doktorlardan bir tanesidir. Ameliyattan önce doktorun hastasını rahatlatması ve korkularını yenmesini sağlaması gerekir. Metin bey bu konuda da çok başarılı bir hocadır. Metin beyin bir de şöyle bir özelliği vardır. Para almak için hastalarına olmayacak şeyi olur demez. Eğer olmazsa olmaz der. Bu konuda Metin beye gözünüz kapalı güvenebilirsiniz .

boza
Teşekkür etti: 1 kez

23 Oca 2019

Bütçen varsa Süleyman taşı önerebilirim

Bittercoffee

23 Oca 2019

Levent Taşçı'yı öneririm. Foruma deneyimimi yazmıştım. İlk muayenede zaten bütün beklentileri karşılayacak sonuçlar elde edebileceğinizi anlayacaksınız.

esenlik

23 Oca 2019

Anladığım kadarıyla doğal görünümlü yapmacık olmayan bir burun istiyorsun.Sana tavsiye edeceğim doktor Süleyman Taş Şişli de yakın çevremden memmun kalanlar oldu.Hakkında da hiç olumsuz bir şeye rastlamadım.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir