Kadınlar için en iyi kokulu vücut kremi tavsiyesi - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

asktabir
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Kadınlar için en iyi kokulu vücut kremi tavsiyesi

07 Şub 2019

önerebileceğiniz böyle bir vücut kremi var mı? Avondan vücut losyonu aldım ama kokusu hiç hoşuma gitmedi..Yani daha doğrusu kokmuyordu Oysa ben vücudum güzel koksun diye almıştımmmm

Etiketler:

elcinyunga

Re: Kadınlar için en iyi kokulu vücut kremi tavsiyesi

07 Şub 2019

Bütün markalı parfümlerin body losyonları inanılmaz kalıcı ve parfümü ile aynı kokuda olduğu için hoş kokuludurlar. Ama daha uygun ve kalıcı birşey istiyorsan, şekerli kokuları da seviyorsan Aquolina'nın kremlerini losyonlarını önerebilirim.

sevdegun

07 Şub 2019

ben bu aralar çikolata kokulu vücut kremi kullanıyorum.duş jelimde öyle acayip etkileyicijeyyar
sephoradan almıştım.bady shopada bakabilirsin ordada harika şeyler oluyor

zeynepsaner

07 Şub 2019

bende yves rocherin vucut kremini kullaniyorum cok guzel kokusu herhalde hindistan cevizi oluyor

kizce

07 Şub 2019

victoria's secret'in vücut losyonları var.. pembe renkli olanından arkadaşımda vardı.. inanılmaz bir krem.. kokusu çok kalıcı.. bi çok losyon kullanmama rağmen o kadar kalıcı hiç görmedim.. pembe renklisi çilekli.. fakat nerelerde satılır bilemiyorum.. arkadaşımın annesi havaalanında free shoptan almış..

melisaks

07 Şub 2019

slm canım
ben avondan purblanca vucüt kremini aldım mükemmel erkek arkadaşım bayılıoo kokusuna tavsiye ederim fiyatıda ii 16 20 milyon arası

eylül35

07 Şub 2019

ben bu güne kadar kullandığım her parfümün vücut losyonunu da aldım. ama noa ve empario armani she nin losyonu kadar kalıcısına rastlamadım. denemeni tavsiye ederim. parfüm sıkmana bile gerek kalmıyor nerdeyse. ellerimi çok sık yıkamama rğmen ellerimden bile kolay kolay gitmiyor kokusu.

serrabln

07 Şub 2019

merhaba hanımlar,ürünün kokusu ne kadar fazla ise etkisi o denli azalıyor haberiniz olsun.annem cildiyeci olduğundan benim için kullandığım vücut ürünlerini özellikle kokusuz veya az kokulu almamı istiyor.ayrıca belki yeri değil ama şunuda söyliyeyim hergün bin türlü vakayla karşılaştığı için benide bazı konuşarda uyarıyor..mesela kıs a bir olayı anlatayım..çok lüks ve iyi bir yerde ağda yaptıran bir bayana ''hayat kadınlarında olan'' hastalık bulaşmış ve ve genç kızın heryerini sarmış..ağda yapan yer bunu hiçbir şekilde kabul etmiyor ve kızın hayatı perişan..ağdanızı mümkün mertebe kendiniz yada çok güvendiğiniz yerlere yaptırın..temizlik çok önemli lütfen dikkat edelim hanımlar...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir