Lazer epilasyon sonrası nemlendirici tavsiyesi istiyorum - Tavsiyeiste.com - en iyi tavsiyeler

hanekanar
Konu Sahibi
Teşekkür etti: 0

Lazer epilasyon sonrası nemlendirici tavsiyesi istiyorum

26 Oca 2019

Merhaba arkadaşlar nemlemdirici tavsiyesi istiyorum. Lazer epilasyon seansları sonrası hepimizin bildiği gibi cilt hassaslasiyor ve kuruyor. Bu süreçte tavsiye edebileceginiz nemlendirici kremler var mi neler kullanıyorsunuz. Ben epilasyon yaptırdığım klinikte önerilen kremi aldim ama fiyatı 100 tl ve çok büyük değil bu yüzden daha uygun fiyatlı muadillerini arıyorum. Bepanthol vücut losyonu nasıl kullanan var mi acaba? Veya başka önerileriniz varsa ona da açığım. Parfümlü kozmetik amaçlı uretilen kremlere pek guvenemiyorum malum cilt epilasyon sonrası hassaslasiyor benim cildim de aşırı hassas malesef. Yardimlarinizi bekliyorum

Etiketler:

berrintuna

Re: Lazer epilasyon sonrası nemlendici tavsiyesi istiyorum

26 Oca 2019

Canım tekrar merhaba az önceki morluklar konusunada yazmıştım :) İlk başta sana önerebileceğim eczanelerde satılan MADECASSOL ve FİTO krem. Bunlar hücre yenileyici o sarartı konusunda bol bol sürmüştüm. Bunun dışında bebe yağı da iyidir ama ben kantaron yağı sürüyorum... Yine eczanelerde satılan EXCİPİAL LİPO kremde iyi geliyor.

hanekanar
Konu Sahibi

26 Oca 2019

Canım tekrar merhaba az önceki morluklar konusunada yazmıştım :) İlk başta sana önerebileceğim eczanelerde satılan MADECASSOL ve FİTO krem. Bunlar hücre yenileyici o sarartı konusunda bol bol sürmüştüm. Bunun dışında bebe yağı da iyidir ama ben kantaron yağı sürüyorum... Yine eczanelerde satılan EXCİPİAL LİPO kremde iyi geliyor.

Tekrar merhaba :) tavsiyeleriniz icin teşekkür ederim morluklar icin ben ozel bi krem almadim nemlendirmen yeterli dediler bol bol nemlendirici krem sürdüm ama onlar çok maliyetli oldugu icin uzun vadede daha uygun birseyler arayisina girdim. Excipial lipo dediginiz kremi internette bende çok duydum egzema kremiymis aslinda ama nemlendiri olarak da kullanilabiliyormus. Bebe yağı kil köklerini besler dediler onu kullanmaya cekindim ama kantaron yağı suan cok mantikli geldi acaba sari kantaron yağı mi kullaniyorsunuz yoksa kirmizi kantaron yağı mı

berrintuna

26 Oca 2019

Tekrar merhaba :) tavsiyeleriniz icin teşekkür ederim morluklar icin ben ozel bi krem almadim nemlendirmen yeterli dediler bol bol nemlendirici krem sürdüm ama onlar çok maliyetli oldugu icin uzun vadede daha uygun birseyler arayisina girdim. Excipial lipo dediginiz kremi internette bende çok duydum egzema kremiymis aslinda ama nemlendiri olarak da kullanilabiliyormus. Bebe yağı kil köklerini besler dediler onu kullanmaya cekindim ama kantaron yağı suan cok mantikli geldi acaba sari kantaron yağı mi kullaniyorsunuz yoksa kirmizi kantaron yağı mı

Canım inan farketmez sarı veya kırmızı olması. Benimki kırmızı kantaron yağı. Evet lipoda dediğin gibi ama yağlı bir losyon ve çok iyi nemlendiriyor. Banada bebe yağını tavsiye ettiler bana kokusu ağır geliyordu kantaron hem daha faydalı diye kullandım. :)

deryakansiz

26 Oca 2019

Ben seanstan 2 hafta geçmeden önce krem sürmüyorum, kuruluktan kaşıntı olmuyorsa nemlendirici krem tavsiye etmediler kökleri besleyeceği için

nagihan

26 Oca 2019

Hametan ve Medicasol kremleini kullandırdılar bana

gulsenbulan

26 Oca 2019

Excipial Lipo kremi sadece ayak, dirsek gibi kalın derili bölgelere kullanın vücuda değil. İçinde üre var cildinizi inceltir.

gulsenbulan

26 Oca 2019

Arkadaşlar ayrıca nemlendiricinin kıl kökünü beslediği yalanı tam bir hurafe. Ben günde 3 kez bacaklarıma nemlendirici sürüyorum. 2 ayda gayet eser miktarda çıktı tüyler. Lütfen bu tarz kulaktan dolma şeylere inanmayın. Cildi nemlemdirmek üstelik lazerden sonra elzemdir.

aycaseven

26 Oca 2019

nivea nın su bazlı nemlendiricisini kullanıyorum ben. Öneririm kıl köklerini beslememesi açısından öneriyle başladım memnunum cildim kuru zaten.Kozmetik ürünü evet ama doktor tavsiyesiyle başlamıştım yakın bi ablam sayesinde.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir